E-Port Home: Wiosenne oferty Dowiedz się więcej

Produkcja Rangsdorf

Stań się częścią transformacji energetycznej i rozpocznij karierę w Mounting Systems

Ogłoszenia o pracę

Zastosuj

Jeden z wiodących światowych dostawców
fotowoltaicznych systemów montażowych

  • Kim jesteśmy?

    Mounting Systems GmbH jest jednym z największych na świecie producentów podkonstrukcji do systemów fotowoltaicznych - Made in Germany. Firma jest jednym z najbardziej doświadczonych projektantów i producentów w tej dziedzinie od 1993 roku.

    Nasze wieloletnie doświadczenie, osobiste relacje z klientami i znajomość różnych specyfikacji na całym świecie są kluczowymi czynnikami sukcesu. Nasi pracownicy zawsze koncentrują się na potrzebach i życzeniach naszych klientów.

    Nasz międzynarodowy zespół składający się z ponad 150 pracowników codziennie z dużym zaangażowaniem i kreatywnością napędza rozwój odnawialnych źródeł energii. Wzajemne uznanie i zaufanie, a także dobra zabawa w zespole sprawiają, że firma jest kompetentnym i lubianym pracodawcą i partnerem.

    Dział dachowy i komercyjny jest niezawodnym partnerem dla hurtowników, instalatorów i małych EPC. W naszym zakładzie w Rangsdorf opracowujemy i produkujemy nasze podkonstrukcje fotowoltaiczne do montażu na dachu, na dachu, na dachu płaskim, na wiatach garażowych i małych systemach naziemnych. Nasze produkty są również dystrybuowane z Kolonii.

    Dział biznesowy Parki słoneczne i projekty na dużą skalę w Berlinie koncentruje się na rozwoju systemów naziemnych, a także planowaniu i realizacji parków solarnych na całym świecie.

  • Co oferujemy?

    Czekają na Ciebie ekscytujące i zróżnicowane zadania, branża zorientowana na przyszłość, mnóstwo miejsca na Twoje pomysły, przyjazna atmosfera pracy i niezwykły duch zespołowy!

    Można również oczekiwać:

    • Interesujące środowisko międzynarodowe
    • Otwarta komunikacja korporacyjna
    • Kultura korporacyjna zorientowana na wyniki i związany z nią potencjał rozwoju
    • Bezpieczny i stały stosunek pracy
    • Oczekujemy ambitnych, zróżnicowanych zadań, ekscytujących projektów i dużej swobody twórczej.
    • Model elastycznego czasu pracy przyjazny rodzinie
    • Przejrzysta komunikacja korporacyjna i aktywna kultura "Ty"
    • Nowoczesne środowisko pracy z ergonomicznymi stanowiskami i laptopami dla pracowników
    • Wynagrodzenie zależne od wyników, zakładowy program emerytalny i premie
    • Płaska hierarchia, komunikacja na poziomie oczu i krótkie procesy decyzyjne
    • Atrakcyjne zniżki pracownicze
    • Szerokie możliwości dalszego szkolenia
    • Kompleksowe zapoznanie się
    • Wspólne przerwy na lunch w nowoczesnej kuchni lub pyszna kawa z w pełni automatycznego ekspresu.
    • Regularne imprezy firmowe, aby wspólnie świętować nasze sukcesy
  • Za czym się opowiadamy?

    Nasza kultura korporacyjna opiera się na uczciwości, wydajności i partnerstwie.

    Nasze wartości to:

    • Zaangażowanie
    • Autentyczność
    • Dalszy rozwój
    • Uważność
    • Odpowiedzialność

    Obraz jest wart tysiąca słów. Spójrz na nasze Film pracodawcy do.

  • Jak złożyć wniosek?

    Niezależnie od tego, czy z własnej inicjatywy, czy w ramach jednego z naszych wakatów: Prosimy o przesłanie kompletnych dokumentów aplikacyjnych z podaniem najwcześniejszej możliwej daty rozpoczęcia pracy oraz oczekiwań dotyczących wynagrodzenia w lokalizacji Rangsdorf/Kolonia na adres jobs@mounting-systems.com i dla lokalizacji w Berlinie jobs-berlin@mounting-systems.com.

Berlin
  • Inżynier ds. rozwoju - analiza strukturalna (m/k/d)

    Twoje zadania
    • Zarządzanie i/lub wsparcie nowego i dalszego rozwoju rozwiązań systemowych dla stojaków i systemów montażowych dla systemów fotowoltaicznych (systemy naziemne i systemy nadążne)
    • Wymiarowanie profili stalowych i aluminiowych do mocowania modułów fotowoltaicznych
    • Przygotowanie obliczeń statycznych na podstawie Eurokodu
    • Przygotowanie i ocena weryfikacji statycznych i dynamicznych weryfikacje konstrukcji stalowych i aluminiowych oraz dokumentacji technicznej dokumenty
    • Planowanie, inicjowanie i realizacja testów wytrzymałościowych, funkcjonalnych i testów komponentów
    • Przygotowanie dokumentacji technicznej dla zgłoszeń
    Twój profil
    • Ukończył studia w zakresie inżynierii lądowej, specjalizując się w Projektowanie statyczne/strukturalne
    • Bezpieczne stosowanie obowiązujących standardów projektowania
    • Doświadczenie w projektowaniu profili stalowych i/lub aluminiowych profile aluminiowe
    • Znajomość oprogramowania do analizy statyczno-wytrzymałościowej, najlepiej Dlubal Rstab 8/9
    • Znajomość obsługi oprogramowania CAD
    • dobra znajomość MS-Office
    • Zrozumienie techniczne i niezależny styl pracy
    • Umiejętność pracy w zespole, elastyczność, innowacyjność
    • Dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego w mowie i piśmie
    Mounting Systems GmbH | Stefanie Pröhl | Mittenwalder Str. 9a | 15834 Rangsdorf
    jobs@mounting-systems.com
  • Pracownik ds. rysunków i inżynierii instalacji (m/k/d)

    • Tworzenie przeglądów związanych z projektem, dokumentacji oraz indywidualnych i pojedynczych rysunków części z naciskiem na 3D, jak również szczegółowe projekty i listy części
    • Tworzenie i dostosowywanie układów 3D dla parków solarnych
    • Wsparcie w przygotowaniu dokumentów technicznych dokumenty
    • Wsparcie techniczne dla sprzedaży w zakresie przygotowanie oferty
    • Przygotowanie niezbędnych dokumentów do przetwarzania wygranych projektów
    • Tworzenie i adaptacja planów wbijania pali
    Twój profil
    • Pomyślnie ukończone szkolenie jako kreślarz techniczny (m/f/d), kreślarz projektowy (m/f/d) lub porównywalne kwalifikacje kwalifikacje
    • Pierwsze praktyczne doświadczenie w profesjonalnym zarządzaniu działem
    • Pewność siebie w pracy z Auto-CAD Mechanical Desktop i w szczególności Civil-3D/Inventor
    • Dobra świadomość przestrzenna i wysokie powinowactwo techniczne pokrewieństwo
    • Zaangażowany gracz zespołowy z silnymi umiejętnościami komunikacyjnymi i inicjatywa
    • Ustrukturyzowany i zorientowany na wyniki sposób pracy
    • dobre umiejętności obsługi pakietu MS Office
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Rangsdorf
  • Student stażysta (m/k/d)

    • Będziesz towarzyszyć naszym kolegom z poszczególnych działów i i uzyskasz wgląd w procesy pracy
    • Przez cały czas będziesz wspierany przez osoby kontaktowe nadzorowane i zapoznawane
    • Od pierwszego dnia będziesz w stanie samodzielnie realizować
    Twój profil
    • Otwartość i chęć uczenia się nowych rzeczy
    • Interesujesz się odnawialnymi źródłami energii
    • Znajomi opisują cię jako gracza zespołowego
    • Charakteryzujesz się wysokim stopniem inicjatywy (hands-on mentalność)

    Mounting Systems GmbH | Denise Stössel | Mittenwalder Str. 9a | 15834 Rangsdorf
Skontaktuj się z nami

Zdobądź wymarzoną pracę dzięki aplikacji spekulacyjnej

Po prostu zostaw swoje dane kontaktowe i daj nam znać w polu wiadomości, jakie stanowisko lub obszar pracy Cię interesuje. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

    *Pole obowiązkowe

    Zapoznałem się z polityką prywatności*.

    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i politykę prywatności oraz warunki użytkowania Google.

    Czy nadal masz do nas pytania?

    Nasze wiadomości

    Nasza firma